4 crafters to młoda rodzinna firma, która powstała z połączenia naszych pasji do scrapbookingu i modelarstwa. Od pewnego czasu kiełkowało w nas marzenie o własnym sklepie i w końcu nieśmiało zaczynamy je realizować.

W asortymencie sklepu 4 crafters będą znajdować się między innymi:

  • modele klasycznych samochodów
  • farby i aerografy modelarskie
  • papiery i akcesoria do scrapbookingu
  • folie i urządzenia do złoceń
  • tekturki i inne dodatki ozdobne
  • wykrojniki i maszynki do wycinania

Zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje wiele wspaniałych sklepów z produktami do scrapbookingu, rękodzieła i modelarstwa, jednak nie trafiliśmy na taki, który łączyłby te grupy – więc postanowiliśmy spróbować.

Oczywiście oprócz wspaniałych sklepów, które podziwiamy w życiu prywatnym zetknęliśmy się też ze sprzedawcami, którzy nie traktują klientów zbyt poważnie i np. sprzedają towar, którego fizycznie nie mają w sklepie, opóźnienia w realizacji zamówień tłumaczą problemami z dostawcami…

Nie negujemy tutaj idei dropshippingu, jednak podjęliśmy decyzję że w naszym sklepie nie będziemy działać w tym systemie. Wolimy mieć mniej towaru, jednak czujemy się bezpieczniej mając go fizycznie w magazynie. Dzięki temu nie musimy narażać siebie i klientów na niepotrzebny stres i konflikty w przypadku problemów z realizacją zamówienia.

O nas

Skoro już piszemy tutaj w liczbie mnogiej – wypadałoby się przedstawić 

Dorota – już od najmłodszych lat przejawiała zamiłowanie do handlu, książek i papieru.
Ulubionymi zabawami była zabawa w sklep i oczywiście dom. Miała również okres fascynacji pracą pań bibliotekarek i pani z totolotka – w czasie kiedy kupony harmonijki z kalką miały przyklejane niebieskie lub różowe banderole…Ta Dorotka, ta malutka chciała więc być sprzedawczynią i scraperką jeszcze zanim kasety magnetofonowe romansowały z ołówkami. Nieświadoma jednak faktu, że los i tak zatoczy koło, w liceum myślała że jej przeznaczeniem jest praca w księgowości. Ostatecznie tak się jednak nie stało, a Dorota zaczęła pracę jako introligator. Marzenia o domu, rodzinie i własnej firmie pozostawały jednak nadal jedynie w Simsach…

I wtedy Dorota poznała Bogdana (a.k.a. Bogumił). Chociaż w tym wieku motyli już nie ma, coś pomiędzy tą dwójką zaiskrzyło i iskrzy do dzisiaj.

Bogumił od najmłodszych lat przejawiał miłość do muzyki, sportu i motoryzacji.
Mały Boguś podkradał mamie pokrywki od garnków i używał ich jako kierownicy. Zdarzało mu się również zdejmować rower z drzewa i sankami przypadkowo taranować ludzi. Więc chyba dobrze się stało, że w dorosłym życiu ograniczył się do sklejania modeli samochodów. Pomimo kilku sukcesów w swataniu nie zdecydował się również na założenie biura matrymonialnego.
Od zawsze był duszą towarzystwa, organizowane przez niego imprezy przeszły do legendy. Chociaż nie został znanym bramkarzem, ani dj-em, towarzyski i otwarty na ludzi młody Bogdan jest dobrze znany w miejscowości, w której mieszka. Wiele przyjaźni z dzieciństwa utrzymuje do dzisiaj, co w dzisiejszych czasach nie jest łatwe.

Jak to się stało że związek tej dwójki przetrwał pomimo początkowych trudności?
Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale.
Faktem jest jednak to, że się zaręczyli, a poszukiwanie zaproszeń ślubnych stało się impulsem do rozpoczęcia przygody ze scrapbookingiem.
Po własnych zaproszeniach ślubnych przyszedł czas na kartki i projekty dla znajomych, z czasem pojawili się pierwsi klienci z zewnątrz.
W między czasie powstało nasze pierwsze miejsce w sieci, czyli Cozy Craft. Chociaż chwilowo zeszło na dalszy plan, nie porzuciliśmy tego projektu.
Dzięki doświadczeniom w tworzeniu strony sklepu 4 crafters wkrótce zrobimy tam mały lifting.

Podczas gdy Dorotę pochłonął scrapbooking, Bogdan zaczął interesować się modelarstwem. Oboje są w swoich dziedzinach początkujący, jednak mają już pomysł na to co chcieliby sprzedawać w swoim sklepie.

Marcin to najmłodszy członek naszego zespołu, najprawdopodobniej okaże się on jednak najbardziej uzdolniony z całej naszej trójki. Podobno ideały nie istnieją, ale rodzice Marcina mają na ten temat już inne zdanie.
Chociaż ma dopiero 14 miesięcy już wykazuje zdolności przywódcze. To dzięki niemu powstał nasz sklep. Już widać że po tacie odziedziczył miłość do samochodów i piłki nożnej. Po mamie zamiłowanie do książek. Po obojgu rodzicach miłość do zwierząt i poczucie humoru. Próbuje też swoich sił w scrapbookingu, na razie jednak ograniczając się do wydzieranek i naklejek. Nie obce są mu zdobycze techniki takie jak telefon czy kalkulator. W wolnych chwilach uwielbia tańczyć m.in. do reklamy ze śpiewającymi chomikami.